War in Ukraine

Russia has launched a full-scale war against Ukraine

Война в Украине

Россия развязала полномасштабную войну в Украине

Преступления России в Украине

"Остання сімейна світлина". Маріуполь, 7.03.2022р.

"Остання сімейна світлина". Маріуполь, 7.03.2022р. Через 2 тижні будинок буде розбомблено, а три дівчинки, що на фото, будуть поховані на території дитячого садочку навпроти. За всю історію свого існування possiя не дала людству нічого, окрім болю, страждань і горя. Тому вона не має права на існування. Вона має бути знищена як абсолютне зло, яке неможливо виправити.

Мародёрство в особо крупных размерах:
image Мародёрство в особо крупных размерах: российское судно зашло в порт Мариуполя и начало погрузку металла

В мариупольский порт зашло первое российское судно типа "Славутич", оно возьмет на борт груз металла, после чего отправится в Ростов-на-Дону.

Уполномоченная по правам человека Людмила Денисова отметила, что до оккупации в порту Мариуполя скопилось около 200 тыс. тонн металла на 170 млн долларов.

Наслідки ранкового обстрілу російськими окупантами

Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич деталізував наслідки ранкового обстрілу російськими окупантами житлових кварталів Миколаєва.

- Боєприпаси розірвались просто у дворах багатоповерхових будинків. Внаслідок обстрілів пошкоджено 8 багатоповерхівок. Станом на 18:30 відомо про сімох поранених, з них двоє - у тяжкому стані. Одна жінка загинула - вона була працівницею нашого комунального підприємства, працювала двірником і зранку саме прибирала в одному з дворів.

Во что превратился город

Поездка по центру Мариуполя. Во что превратился город с приходом русского мира